Karta Rodziny „Trzy Plus”

Czym jest?

Karta Trzy Plus stanowi zespół ulg dla wszystkich członków rodzin wielodzietnych z Głogowa, również dla rodziców samotnie wychowujących dzieci. Ma stanowić przywilej i udogodnienie dla tych, którzy podejmują się trudu wychowania licznego potomstwa.
Przysługuje wszystkim chętnym członkom dużych rodzin, także rodzin zastępczych, w których wychowuje się troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub w przypadku kontynuowania nauki do 25 roku życia. Wnioski są przyjmowane od 2 września 2013 roku.

Jak otrzymać?

Krok pierwszy: pobierz i wypełnij wniosek oraz dokumenty niezbędne do wniosku.
- wniosek do pobrania: WNIOSEK o wydanie karty Trzy Plus.doc
- wykaz dokumentów potrzebnych do wniosku: Pobierz WYKAZ w formacie PDF
Krok drugi: przygotuj niezbędne dokumenty w wersji papierowej, należy je wypełnić, podpisać.
Krok trzeci: złóż wniosek w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny przy ul. Folwarczna 7 od poniedziałku do piątku od 08:00 -20:00 tel. 76 853 38 32
Krok czwarty: odbierz karty dla wszystkich członków swojej rodziny i ciesz się zniżkami.
Krok piąty: przed upływem roku od daty wydania karty złóż ponownie wniosek w celu przedłużenia ważności karty.
Karta wydawana jest bezpłatnie

Wykaz znizek 8

Zaproszenie do współpracy dla prywatnych przedsiębiorców

Czekam na przedsiębiorców z Głogowa, którzy zaoferują zniżki, bonifikaty i inne ulgi dla rodzin wielodzietnych. Lista partnerów prywatnych będzie na bieżąco uaktualniana. druk dla Przedsiebiorcow 2

Szanowni Państwo!

firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny mogą zrobić to szybciej. Wystarczy, że wypełnią i wyślą deklarację on-line.

Na stronie Internetowej Rodzina.gov.pl oraz na empatia.mpips.gov.pl został uruchomiony Moduł Obsługi Partnera. Dzięki niemu firmy i instytucje zainteresowane zapewnieniem zniżek dla rodzin wielodzietnych mogą zgłosić chęć dołączenia do programu Karta Dużej Rodziny.

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności