Podziel się wspomnieniami.

Mija 30 lat od oficjalnego rozpoczęcia odbudowy Starego Miasta w Głogowie, które podczas wojny zostało zamienione w morze ruin.Od roku 1987 mieszkańcy i przyjezdni śledzą postępy w odbudowie i odwzorowaniu zabudowań z dawnych lat.

W 2002 roku została zakończona odbudowa zniszczonego Ratusza, z którego wieży możemy podziwiać panoramę Naszego pięknego miasta. Trwa odbudowa budynku Teatru im. Andreasa Gryphiusa, zabezpieczany jest kościół Św. Mikołaja, prace toczą się również przy kościele Bożego Ciała. Zabudowywany jest kwartał po kwartale.

Dlatego zapraszamy do podzielenia się z nami wspomnieniami z minionych 30 lat. Zachęcamy do nadsyłania zdjęć, widokówek, kolaży dotyczących odbudowy głogowskiej starówki. Prace nadsyłać można drogą elektroniczną na cit@glogow.um.gov.pl , tradycyjną na adres Urząd Miejski w Głogowie, Rynek 10, 67-200 Głogów, z dopiskiem „30 lat odbudowy Starego Miasta” oraz osobiście w kancelarii (główne wejście do Ratusza, pierwsze drzwi po lewej z nr 1).

Wśród osób które nadeślą najciekawsze materiały rozlosujemy atrakcyjne zestawy gadżetów promocyjnych Głogowa.

UWAGA

Przekazanie materiałów jest jednoznaczne wyrażaniem zgody na wykorzystaniem ich do publikacji papierowej, elektronicznej oraz promocji Gminy Miejskiej w Głogowie.

Na zdjęcia czekamy do końca października.

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.