Przegląd piosenki wakacyjnej.

Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” oraz Miejskie Centrum Wspierania Rodziny serdecznie zapraszają na IV Przegląd Piosenki Wakacyjnej.
Wydarzenie odbędzie się w PIĄTEK – 17 lipca 2015r. o godzinie 15:00 na placu przy Klubie Środowiskowym MCWR ul. Folwarczna 7 .

Przegląd Piosenki Wakacyjnej to już niemal tradycja naszego miasta. Konkurs jest jedną z form wspierania amatorskich zespołów wokalnych z terenu Głogowa oraz inspiracją do powstawania nieformalnych grup muzycznych wśród społeczności lokalnej. 
Działanie to ma na celu edukację artystyczną oraz integrację międzypokoleniową. Muzykowanie w plenerze oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami daje możliwość spędzenia czasu w sposób pożyteczny i przyjemny. 
W przeglądzie mogą brać udział amatorzy z całego miasta reprezentujący instytucje kultury, pomocy społecznej, reprezentacje świetlic i klubów środowiskowych, organizacje młodzieżowe i społeczne oraz osoby indywidualne.
Każdy uczestnik będzie mógł wykonać dwa utwory, które będą oceniane. 
Utwory muszą być nawiązaniem do wakacji i turystyki, które są mottem przewodnim konkursu. 
Wszyscy biorący udział w przeglądzie będą oceniani w 3 kategoriach wiekowych: dziecięcej (od 7 do 12 lat)- wymagany opiekun, młodzieżowej (od 13 do 18 lat) - wymagany opiekun oraz dorośli (od 18 wzwyż). 
Podkład muzyczny oraz instrumenty należy zapewnić sobie we własnym zakresie.
Wszyscy zainteresowani występem podczas tego wydarzenia powinni zgłosić się do konkursu w formie telefonicznej do 16.07.2015 pod numerem: 76 853 38 32 lub 531 081 677. 
Organizator zapewnia świetną zabawę oraz nagrody rzeczowe za zwycięstwo w przeglądzie miedzy innymi GITARY AKUSTYCZNE.
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Głogów.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności