„Porozmawiajmy o Gospodarce”.

21 października Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna  „INVEST–PARK” zaprosiła głogowskich przedsiębiorców na spotkanie pt. „Porozmawiajmy o Gospodarce”.

- Chcemy poznać Pastwa obserwacje, pomysły i doświadczenia związane z wyzwaniami jakie wiążą się z prowadzeniem biznesu w Polsce. Państwa głos jest niezmiernie ważny w kreowaniu i planowaniu kolejnych działań, zwłaszcza w obliczu rozwijającego się Projektu S-3, który znacznie wpłynie na rozwój zarówno Głogowa, jak i pozostałych miejscowości zlokalizowanych wzdłuż tej trasy – mówił na spotkaniu wiceprezes WSSE Teodor Stępa.

W rozmowach z przedsiębiorcami uczestniczyła także podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Ilona Antoniszyn-Klik oraz Dorota Włoch wiceprezes LSSE.

Rozmawiano o możliwościach pozyskiwania środków zewnętrznych, zasadach inwestowania w specjalnych strefach ekonomicznych, możliwościach korzystania z dotacji Powiatowych Urzędów Pracy, trudnościach wynikających z przepisów prawa przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Partnerem spotkania była Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

spotkanie pt. „Porozmawiajmy o Gospodarce”

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności