5 RODZINNY JARMARK ŚWIĄTECZNY- GWIAZDOR DLA ANITY.

Zapraszamy na 5 RODZINNY JARMARK ŚWIĄTECZNY- GWIAZDOR DLA ANITY, Plac targowy na osiedlu Kopernika, 19 grudnia, godz. 10.30 – 13.30.

Dochód z Jarmarku zostanie przeznaczony dla małej Anity. Anita ma 1,5 roku, cierpi na wrodzoną wadę przełyku i przetokę tchawiczno-przełykową uniemożliwiającą normalne spożywanie posiłków, ma niedowagę – waży 7 kg, wymaga rehabilitacji i wsparcia. Anita jest pod opieką Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.

Na placu targowym, w wyznaczonym miejscu, wszystko co się pojawi jest sprzedawane za datki do puszek, które będą pod opieką wolontariuszy.

Do nabycia: wyroby cukiernicze/wypieki domowe, pierogi, rękodzieło-ozdoby choinkowe, bombki, mikołaje, wyroby ceramiczne, z drewna i inne...,

Czas kiermaszu uatrakcyjnią konkursy i zabawy oraz występy estradowe lokalnych wykonawców: pokaz ręcznego zdobienia renomowanych bombek firmy Vitbis ze Złotoryi, pokaz dekoracji świątecznej i rękodzieła artystycznego.

Podczas kiermaszu dzieci będą mogły skorzystać z mini warsztatów: ozdoby świąteczne, zrobić swoją bombkę, wypiec pierniki oraz je udekorować. Swoje dzieła będą mogli zabrać do domu lub oddać na licytację.

O godz. 13 rozpocznie się licytacja atrakcyjnych wyrobów świątecznych, biletów wstępu, ozdób choinkowych, specjalnych wyrobów cukierniczych;

O godz. 13.30 dla uczestników kiermaszu wylosujemy nagrodę główną za udział w akcji (każdy kto wyda co najmniej 10 zł bierze udział w losowaniu)

Patronat nad Jarmarkiem objął Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz. Organizatorem Jarmarku jest Radio Plus Głogów.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności