Bezpieczne ferie.

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny oraz Komenda Powiatowa Policji w Głogowie kolejny raz wspólnie zorganizowali warsztaty promujące zasady bezpieczeństwa „Bezpieczne Ferie”.

Podczas zajęć dzieciom i młodzieży objaśniono zagadnienia związane z bezpieczeństwem w czasie zbliżających się ferii zimowych, omówione zostały zasady bezpieczeństwa podczas gier i zabaw na śniegu, pracownicy MCWR przedstawili formy zachowania w kontakcie z osobą nieznajomą, przypomniano również podstawowe zasady prawidłowego zachowania na drodze.
Prelekcji towarzyszył konkurs plastyczny na plakat promujący bezpieczne formy spędzania czasu wolnego – wyniki konkursy ukażą się 1 lutego.
W zajęciach uczestniczyło łącznie 360 osób w tym uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 6, Szkoły Podstawowej Nr 12, Szkoły Podstawowej Nr 14,
Wszystkim nauczycielom i opiekunom uczestniczącym aktywnie w akcji dziękujemy za zaangażowanie w poszerzaniu wiedzy i umiejętności dzieci i młodzieży z zakresu bezpieczeństwa i profilaktyki uzależnień, a uczestniczącym dzieciom życzymy bezpiecznego i atrakcyjnego wypoczynku.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności