Dni Głogowa od kuchni…

Czekacie na Dni Głogowa? Warto, bo będą m.in. prezentacje wokalno-artystyczne głogowskich grup, zumba, targi fitness, turniej gier planszowych, piknik ekologiczny, występy kabaretu, ale przede wszystkim koncerty muzyczne.


Mieszkańcy najczęściej jednak widzą efekt końcowy, czyli propozycje organizatorów na Rynku i Bulwarze Nadodrzańskim. Tymczasem nad tym, by głogowianie nie tylko dobrze ale i bezpiecznie się mogli bawić, pracuje sztab ludzi. Służby miejskie, policja, straż pożarna, organizatorzy z podległych miastu spółek oraz jednostek i firmy prywatne zabezpieczające catering czy sanitariaty.

- Bezpieczeństwo mieszkańców i gości przyjezdnych jest najważniejsze – mówił na spotkaniu służb prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz.

Dlatego też bezpieczeństwo i wszystko z nim związane było pierwszym i najdłuższym punktem spotkania.

- Prawie 30 osób pracuje nad organizacją tegorocznych Dni Głogowa. Zrobimy wszystko co możliwe, by było i bezpiecznie i atrakcyjnie – mówi Rafael Rokaszewicz.

Na spotkaniu omawiano nie tylko kwestie bezpieczeństwa, ale także zmiany w organizacji ruchu, miejsca na catering, parkingi i sanitariaty, częstotliwość wywożenia śmieci, ilość kubłów na odpadki oraz oczywiście program artystyczny i wszystko co jest z nim związane.

A szczegóły programu artystycznego już za kilka dni!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności