Uwaga organizacje i stowarzyszenia!

Gmina Miejska Głogów przygotowuje się do Lokalnego Programu Rewitalizacji. Rewitalizacja to nie tylko zadania inwestycyjne mające na celu poprawę stanu teatru, Bulwaru Nadodrzańskiego czy głogowskich parków.

 

Rewitalizacja to także działania społeczne, które są swoistą przeciwwagą dla inwestycji. W przygotowaniu do Lokalnego Programu Rewitalizacji niezbędny jest udział społeczny, w tym organizacji i stowarzyszeń.
Dlatego zapraszamy do składania wniosków na różnego rodzaju działania społeczne jak wykłady, warsztaty, zawody, eventy, prelekcje, wystawy, zajęcia dla seniorów, dzieci oraz całych rodzin, projekty skierowane do bezdomnych, bezrobotnych, związane z przestępczością, pokazy oraz inne formy aktywności społecznej. Liczymy, że propozycja ta spotka się z zainteresowaniem. Jest okazją do zaprezentowania działalności głogowskich stowarzyszeń i organizacji.


Zapraszamy organizacje i stowarzyszenia do złożenia fiszki projektowej z propozycją projektu z obszaru statutowej działalności. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie :

http://www.miasto.glogow.org/…/ogloszenie_fiszka_projektowa…

a wzór fiszki projektowej: http://www.glogow.pl/…/projekty-…/projekty-unijne-2007-2013…


Na propozycję czekamy do 11.08.2016r.,

Na adres: pokój 235 w UM w Głogowie lub listownie na adres " Urząd Miejski, Dział Planowania, Rynek 10, 67- 200 Głogów dopisek "fiszka- rewitalizacja"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności