Nowa inwestycja.

Trwa inwestycja związana z budową nowego połączenia ul. Bolesława Śmiałego z ul. Jagiellońską wraz z budową miejsc postojowych, utwardzeniem drogi, budową chodników i oświetleniem.


Zakres prac jest duży: budowa drogi łączącej ul. Jagiellońską z ul. Bolesława Śmiałego wraz z chodnikami ścieżką rowerową i miejscami postojowymi zlokalizowanymi przy jezdni, budowa parkingu dla samochodów osobowych i autobusów przy projektowanej drodze łączącej ul. Jagiellońską z ul. Bolesława Śmiałego, budowa parkingu między ul. Bolesława Śmiałego i ul. Kasztelańską, rozbudowa oraz przebudowa istniejących odcinków ul. Jagiellońskiej, przebudowa drogi gminnej ul. Kazimierza Sprawiedliwego w zakresie budowy ścieżki rowerowej i wymiany nawierzchni chodników. Przebudowywana jest także droga gminna w ul. Kazimierza Sprawiedliwego, zostanie wybudowany nowy chodnik i ścieżka rowerowa. Towarzysząca infrastruktura to sieć kanalizacji deszczowej, oświetlenie, linia kablowa.

Dane liczbowe:
- długość dróg z chodnikami ok. 390 m
- ilość nowych miejsc parkingowych: 89 auta osobowe w tym 5 dla niepełnosprawnych, 4 autobusy.
Zadanie zrealizowane będzie w tym rok


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności