Konkurs dla małych kibiców Chrobrego.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka CHROBRY GŁOGÓW przygotował niespodziankę dla zwycięzców konkursu na stadionową rymowankę dopingującą naszą drużynę.

 

Nagroda główna to Dzień z Tygryskiem, czyli wizyta naszej klubowej maskotki wraz z zawodnikami Chrobrego, gry i zabawy z piłką na świeżym powietrzu, dmuchańce-skakańce, malowanie twarzy i klubowe upominki dla maluchów oraz odwiedziny na stadionie i bilety na rodzinne wyjścia na mecz.

Zasady konkursu

Do dnia 29 maja 2017 r. należy dostarczyć do Chrobrego Głogów krótkie nagranie filmowe wykonane przykładowo telefonem komórkowym, na którym dzieci (grupa/klasa) prezentują swój doping – wymyśloną przez siebie rymowankę. Wszystkie zgłoszone filmy zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.chrobry-glogow.pl oraz na klubowym koncie facebookowym. Zwycięzcą konkursu zostanie przedszkole/szkoła, które do 1 czerwca 2017 r. do godziny 10:00 zdobędzie najwięcej głosów w głosowaniu na facebooku. Oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi na scenie 2 czerwca podczas Dni Głogowa. Nagrody zostaną wręczone przez zawodników Chrobrego Głogów po zaprezentowaniu na scenie dopingu, który wygrał w konkursie. Przybliżona godzina wręczenia nagród – ok. 15:00.

Filmy można dostarczać osobiście zapisane np. na pendrivie do budynku piłkarskiego przy ul. Wita Stwosza 1, bądź poprzez zapisanie ich na dyskach wirtualnych, np. Dysk Google, Wetransfer itp. i wysłanie na pocztę klubową linka do pobrania: klub@chrobry-glogow.pl

W przypadku wątpliwości i pytań prosimy o kontaktowanie się z:

- Alicja Męczyńska tel. 504 591 831

- Łukasz Jaremkiewicz tel. 504  591 755

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności