Karnety na mecze Chrobrego.

Trwa sprzedaż karnetów na rundę jesienną nowego sezonu w Nice 1 Lidze i Pucharze Polski. Zapraszamy po nie do kas pływalni Chrobry - codziennie w godz. 8.00-21.30.

Sprzedaż podzielona jest na dwie części. Pierwsza (do 16 lipca włącznie) przeznaczona jest dla tych, którzy posiadają kartę z rundy wiosennej poprzedniego sezonu i przy zachowaniu miejsca na stadionie mogą ją po prostu doładować, co jest korzystniejszą finansowo opcją. W dniu 17 lipca rezerwacja miejsc zostanie zniesiona. To znaczy, że wtedy ruszy sprzedaż normalna, dla nowych kibiców, tych nie mających karty z rundy wiosennej 2016/17 lub mimo jej posiadania chcących dokonać zmiany przypisanego do niej miejsca.

 

Ceny karnetów nie odbiegają od tych sprzed roku. Karnet junior można mieć już od 35 zł, a karnet normalny od 80 zł. W przypadku tego drugiego posiadanie może wiązać się z przynajmniej 70-złotową oszczędnością w stosunku do pojedynczo kupowanych biletów.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności