Uwaga - zmiana organizacji ruchu.

Od dnia 07.05.2018r ( poniedziałek) zostaje zamknięte na okres około 2 m-cy skrzyżowanie ulic Alei Wolności i Jedności Robotniczej.Od strony Ronda Popiełuszki (od Placu 1000 - lecia) możliwy będzie wjazd w Aleję Wolności z zawróceniem na wysokości I LO.

Od strony  Placu Jana z Głogowa możliwy będzie wjazd w Aleję Wolności w kierunku ul. Jedności Robotniczej bez możliwości wjazdu na skrzyżowanie z możliwością zawrócenia na wysokości fontanny w Parku Słowiańskim. Ul. Jedności Robotniczej od strony ul. Sikorskiego - całkowity zakaz wjazdu.

Ul. Jedności Robotniczej od strony dawnego PKS-u - całkowity zakaz wjazdu.

Dla pieszych będą przygotowane stosowne obejścia oznakowane znakami. Bardzo prosimy o zwracanie uwagi na ustawione oznakowanie.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności