Konsultacje do projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Głogów z Organizacjami Pozarządowymi, na rok 2021

Prezydent Miasta Głogowa ogłasza publiczne konsultacje do projektu Uchwały Rady Miejskiej w Głogowie w sprawie Programu Współpracy Gminy Miejskiej Głogów z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2021.

Konsultacje skierowane są do organizacji pozarządowych oraz Rad Pożytku zgodnie z uchwałą nr LIV/458/2010 Rady Miejskiej w Głogowie z dnia 9 listopada 2010 roku w sprawie wprowadzenia Regulaminu konsultacji z radą działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Zarządzenie wraz z załącznikami - pobierz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności