Zaproszenie dla mieszkańców.

Od 21 kwietnia rozpoczynamy się cykl spotkań z mieszkańcami. Na spotkaniach omawiać będziemy zadania inwestycyjne na poszczególnych osiedlach zawarte w budżecie na 2015 rok oraz plany na kolejne lata. Będzie to dobra okazja do poznania Państwa potrzeb i opinii dotyczących życia Głogowa. Państwa sugestie i wnioski będą nam potrzebne w tworzeniu Kadencyjnego Programu Gospodarczego i planu budżetu na przyszły rok.

Serdecznie zapraszam mieszkańców miasta do udziału w tych spotkaniach. Jestem przekonany, że taka forma konsultacji spotka się także z Państwa zainteresowaniem. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 17.30. 

Rafael Rokaszewicz

Prezydent Miasta Głogowa

Terminarz spotkań:
1.    21 kwietnia – sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 13 – spotkanie dla mieszkańców Nosocic, Krzepowa i Widziszowa.
2.    22 kwietnia – sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 7 – spotkania dla mieszkańców osiedla Hutnik.
3.    29 kwietnia – atrium w Gimnazjum nr 2 –spotkanie dla mieszkańców osiedla Piastów Śląskich B.
4.    30 kwietnia – hol na parterze Gimnazjum nr 3 – spotkanie dla mieszkańców osiedla Chrobry.
5.    5 maja – hol w Szkole Podstawowej nr 14- spotkanie dla mieszkańców osiedla Piastów Śląskich A.
6.    13 maja – sala koncertowa MCK MAYDAY – spotkanie dla mieszkańców osiedla Kopernika A,B i C.
7.    19 maja – Sala Rajców głogowskiego Ratusza – spotkanie dla mieszkańców osiedla Śródmieście.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności