Inauguracja sezonu w II Lidze

W sobotę 23 lipca piłkarze nożni Chrobrego Głogów zainaugurują nowy sezon w II lidze. Zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.

Piłkarze Chobrego podejmować będą Miedź Legnicę. Początek spotkania o godz. 17:00. Zapraszamy.

Informacje dotyczące sprzedaży biletów:


Trzy kasy zostaną uruchomione na sobotni mecz z Miedzią Legnica, co powinno usprawnić ruch. Ta dodatkowa będzie przy wejściu głównym do hali widowiskowo-sportowej. Wszystkie trzy zostaną otwarte o godz. 15. Do 14 sprzedaż będzie się odbywać w kasach pływalni Chrobry.

Przedsprzedaż (5 i 10 zł):
- czwartek od godz. 8 do godz. 21 w kasach pływalni Chrobry
- piątek od godz. 8 do godz. 21 w kasach pływalni Chrobry

Dzień meczu (15 zł):
- od godz. 8 do godz. 14 w kasach pływalni Chrobry
- od godz. 15 w kasach stadionu i kasie hali widowiskowo-sportowej

Zachęcamy do zakupu wejściówek w przedsprzedaży bądź karnetów w cenie 60 zł. Przypominamy, że zgodnie z nową ustawą każdy nabywca jest spisywany z imienia, nazwiska i numeru PESEL, a te dane zostają wprowadzone do systemu i na bilet, co znacznie wydłuża procedurę wchodzenia na obiekt tych osób, które bilet kupują tuż przed meczem. Karnetowcy i kibice z biletami nabytymi wcześniej unikną kolejek.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności