Małe granty

Aby możliwe było ubieganie się o publiczne środki finansowe w ramach tej procedury powinny być spełnione następujące warunki:

  • Wysokość dofinansowania lub finansowania zadania publicznego  nie przekracza kwoty 10.000 zł,
  • zadanie publiczne ma być realizowane w okresie nie dłuższym niż 90 dni,
  • łączna  kwota  środków finansowych przekazanych tej samej organizacji pozarządowej lub temu samemu podmiotowi wymienionemu w art.3 ust.3 w trybie art. 19a ustawy nie może przekroczyć kwoty 20.000 zł w danym roku kalendarzowym.

O przyznaniu środków  w ramach małych grantów decyduje Prezydent Miasta Głogowa biorąc  pod uwagę celowość realizacji danego zadania oraz  wysokość posiadanych środków finansowych.
Warunkiem koniecznym dla  rozpatrzenia celowości  propozycji realizacji zadania publicznego  jest złożenie oferty realizacji zadania publicznego w rozumieniu Rozporządzenia Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 roku. w sprawie uproszczonego wzoru oferty i uproszczonego wzoru sprawozdania z realizacji zadania publicznego.

Uproszony wzór oferty oraz sprawozdania znajduje się w zakładce "do pobrania"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności